Długie spódnice i sukienki w stylu lat 70.

W ostatnim czasie dość długo były modne sukienki i spódnice o długości tuż za kolano. Moda na nie z pewnością aż tak zupełnie nie przeminie, bo są one bardzo praktyczne i pasują na niemal każdą okazję. Nie ma więc obawy, że przyjdzie nam wymienić pół garderoby, by nadążyć za nowymi trendami. Trzeba jednak będzie na pewno trochę do niej dołożyć ubrań w stylu lat 70. Z pewnością będą to długie, zamaszyste sukienki i spódnice! Nie ma co się martwić. Pieniądze rzecz nabyta, a nowa moda spodoba się wszystkim, którym brakuje trochę luzu po pracy czy szkole.

Długie, szerokie spódnice mają niewątpliwy urok – są zwiewne, wygodne i… potrafią wiele ukryć. Można je łączyć z płaszczykami, kamizelkami, żakietami, swetrami, koszulkami i bluzkami. Do tego odpowiednio dobrane buty, szeroki pasek i  koniecznie kapelusz z szerokim, falującym rondem. Spod kapelusza powinny wystawać długie fale lub loki. Koniec z prostowaniem! Krótko mówiąc – luz z odrobiną szyku.

Obejrzyjcie propozycje długich spódnic zebrane przez Avanti albo idźcie czym prędzej na instruktaż do mamy lub babci! Ja sama coś tam jeszcze pamiętam z lat 70. i pewnie jeszcze o tym napiszę!

Sama mam już taką jedną, modną spódnicę! Kupiłam ją podczas ubiegłorocznych wakacji. Ależ miałam nosa! Na całe szczęście moja fryzjerka nie chciała mi ściąć moich długaśnych już włosów, a znający się na trendach św. Mikołaj podarował mi lokówkę. Jednym słowem, jestem gotowa na nowy sezon w modzie. A Wy?

Tagi: , , , , , , , , ,

Ten wpis został utworzony 20.01.2011 o godz. 11:05 i należy do kategorii Fryzury, Moda, Ogólna, Trendy.
Komentarze do tego wpisu możesz śledzić, korzystając z czytnika kanałów RSS 2.0. Możesz dodać komentarz lub wstawić link TrackBack do swojej strony.

Dodaj komentarz