Łatwe fryzury na sylwestra

U fryzjera kolejki, a sylwestrowy wieczór zbliża się wielkimi krokami. Nie wpadajcie w panikę! Same możecie wyczarować efektowną fryzurę na ten szczególny wieczór. Znalazłam kilka fryzur, w których niejedna z Was będzie wyglądać jak prawdziwa gwiazda. Przed sylwestrem zróbcie jednak próbę generalną, by nie szarpać sobie niepotrzebnie nerwów przed samym wyjściem.

Proste włosy

Proste, półdługie lub długie włosy są odpowiednie na każdą okazję. Włosy wystarczy umyć, odżywić, wyprostować i ewentualnie upiąć. Do upięcia można wykorzystać eleganckie, błyszczące spinki albo opaski.

(źródło: YouTube)

Efektowny będzie również koński ogon albo włosy zaplecione w tzw. wodospad.


(źródło: YouTube)

Loki i fale

Loki można zrobić na różne sposoby, nakręcając włosy na wałki, papiloty, lokówką czy… prostownicą. Kręcone włosy można pozostawić luźne, upiąć – podobnie jak proste – spinką lub opaską albo zrobić z nich fantazyjny kok. Gdy połączymy je z warkoczami, powstanie modna i wygodna fryzura w stylu boho.

(źródło: YouTube)

Koki i koczki

Elegancki kok pasuje na każde wieczorne wyjście, więc także na bal sylwestrowy. Poza tym gdy jest dobrze upięty, wytrzyma nawet największe szaleństwa na parkiecie. Jeżeli lubisz szykowne fryzury, spróbuj zrobić kok w azjatyckim stylu. Duże pole do popisu mają w tym roku miłośniczki warkoczy. Koki układa się bowiem już nie tylko z prostych czy kręconych włosów, ale także z warkoczy. Efekty mogą być zdumiewające. Ja znalazłam bardzo prostą, aczkolwiek ciekawą propozycję. Oto ona:

(źródło: YouTube)

 Jeżeli wybieracie się na koncert na miejskim rynku, to przydadzą się Wam propozycje fryzur pod czapkę, bo mróz nie chce wciąż puścić… Lepsze to jednak niż siąpiący deszcz!

Tagi: , , , , , , , ,

Ten wpis został utworzony 29.12.2010 o godz. 13:49 i należy do kategorii Dla zdrowia i urody, Fryzury, Trendy, Włosy i włoski.
Komentarze do tego wpisu możesz śledzić, korzystając z czytnika kanałów RSS 2.0. Możesz dodać komentarz lub wstawić link TrackBack do swojej strony.

1 komentarz na temat “Łatwe fryzury na sylwestra”

  1. Fryzury retro – modne na co dzień! | YaaCool Uroda Blog (08.04.2011 um 10:14):

    […] Moda – podobnie jak fortuna – kołem się toczy. Ostatnio popularność zyskują fryzury w stylu retro. Niektórzy z Was powiedzą: Przecież one cały czas były modne! Owszem, ale na wielkie okazje i wyjścia. Nowy trend to fryzury retro na co dzień, a nie tylko od święta. […]

Dodaj komentarz